Pragniemy przedstawić nasz zespół,

który kompleksowo zadba o Twoje stopy.

Katarzyna Nowak

Podolog z wieloletnim doświadczeniem przy okazji absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Studia podyplomowe z podologii ukończyła w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

Specjalizuje się w podologii ortopedycznej. Nieustannie podnosi poprzeczkę w swoim rozwoju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy stara się efektywnie pomagać chorym odzyskać pełną swobodę ruchu i poprawić komfort chodzenia rozwiązując wszystkie problemy natury podologicznej.

Sprawą priorytetową jest dla niej zadowolony klient.

Angelika Pławiak

Specjalista podolog. Absolwentka szkoły o profilu Technik Usług Kosmetycznych oraz Podologii i pielęgnacji stóp we Wrocławiu.
Pragnie wciąż pogłębiać swoją wiedzę dlatego aktywnie uczestniczy w licznych szkoleniach oraz konferencjach podologicznych.

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, poważnie oraz odpowiedzialnie. Kocha pracę z ludźmi i zyskuje niesamowitą motywację dzięki zadowolonym pacjentom.

Justyna Pawłowska

Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w placówkach medycznych w Warszawie, a także współpracując z amatorskimi klubami sportowymi.

W swojej pracy pomaga pacjentom z różnymi dolegliwościami bólowymi, stanami pourazowymi i przeciążeniowymi. W tym celu wykorzystuje techniki terapii manualnej, powięziowej i masażu, a także różne formy terapii ruchem.
Zajmuję się także badaniem i diagnostyką wad stóp oraz doborem i wykonaniem indywidualnych wkładek ortopedycznych.

Uważa, że w pracy fizjoterapeuty istotną rolę odgrywa edukowanie i wsparcie informacyjne pacjenta w zakresie prawidłowego funkcjonowania narządu ruchu.
Nieustannie pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach z zakresu fizjoterapii.

Na co dzień prowadzi aktywny tryb życia i bardzo się cieszy, jeśli jest w stanie zarazić tym swoich pacjentów. Jest wielką miłośniczką gór, ale jej największą pasją jest narciarstwo pozatrasowe.

Już dziś uwolnij się od bólu i umów na wizytę!

W swojej pracy tradycyjne metody badania łączymy z wykorzystaniem wysokiej klasy urządzeń, które wspomagają diagnozę.

Na bieżąco śledzimy światowe innowacje z zakresu podologii i uczestniczymy w wielu szkoleniach. Następnie wybieramy i włączamy do naszej oferty najskuteczniejsze metody terapii oraz profilaktyki chorób stóp.

Zapraszamy Ciebie już dziś. Odwiedź nas i osobiście przekonaj się o naszych zawodowych oraz ludzkich, empatycznych kompetencjach.

Nowoczesny, komfortowy gabinet

Gabinet podologiczny Pomoc dla Stóp we Wrocławiu wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt, przy użyciu którego wykonywane są zabiegi podologiczne oraz świadczone usługi fizjoterapeutyczne.

Do przeprowadzania zabiegów na paznokciach i skórze stóp używamy zawsze sterylnego, profesjonalnego sprzętu i narzędzi, gwarantując Ci higienę i bezpieczeństwo.